Archive - 2012

Prosinec 21st

Žádost o povolení stavební úpravy

Pro
21

Do uživatelského menu - odkaz "Formuláře" byla přidána ke stažení "Žádost o povolení stavební úpravy (udržovacích prací) v bytě" v souvislosti s § 694 zákona č. 40/1964 Sb. (Občanský zákoník) v platném znění.

Přidal admin číst dál

Prosinec 11th

Úhrada nájemného za prosinec 2012

Pro
11

Vážení členové BD Mrkvičkova 1350 - 1355, připomínáme Vám, že úhradu nájemného za prosinec 2012 je nutné uhradit do 15. prosince 2012 na účet BD Mrkvičkova, tak jak bylo uvedeno ve "Výpočtovém listu nájemného", který jste dostali do schránek během posledních 14 dní. Číslo účtu, na který je nutno částku uhradit najdete i ZDE po přihlášení, ve složce "Družstevníci - Finanční a ekonomické informace".

Přidal admin číst dál

Listopad 30th

Zápis z jednání představenstva

Lis
30

Zápis z jednání představenstva ze dne 26. listopadu 2012, kde na pořadu jednání bylo schválení dalších vzorových dokumentů k provozu domu, schválení konečné podoby nájemní smlouvy, provedení výběru úklidové firmy, informace ke stavu uzavření smluv na dodávku energií a služeb, organizační zajištění fyzického předání BTC 7a a rozdělení služeb pro zajištění úředních hodin v kanceláři BD najdete ZDE po přihlášení do privátní zóny ve složce "Družstevníci - Zápisy z jednání představenstva" - "Zápisy z jednání představenstva z roku 2012".

Přidal admin číst dál

Listopad 28th

Městský kamerový systém zprovozněn

Lis
28

Začátkem tohoto roku, přesněji 5. ledna 2012 byla na našich stránkách vyvěšena anketa o možné instalaci městského kamerového systému v naší ulici Mrkvičkova. Anketa byla ukončena 15. ledna 2012 s těmito výsledky, kde většina z vás hlasovala pro instalaci tohoto systému. Hlavním důvodem bylo zvýšení bezpečnosti, včetně dohledu nad našimi domy i zaparkovanými vozidly. Dnes máme 28. listopadu 2012 a kamery začaly po instalaci plnit svou úlohu. Doufáme, že brzo tento systém pomůže odhalit řadu nešvarů a problémů, které se v naší ulici vyskytují. Poděkování patří zejména MČ Prahy 17, která daný projekt dotáhla do zdárného konce, což zejména dnes v době velkých finančních úspor platí dvojnásobně.

Přidal admin číst dál

Listopad 26th

Odečty bytových vodoměrů

Lis
26

Dne 28.11. 2012 od 17:00 do 20:30 hodin budou provedeny "Armádní Servisní p.o. " odečty bytových vodoměrů v bytech domů Mrkvičkova čp. 1350 - 1355. Žádáme všechny nájemníky bytového družstva, aby zpřístupnili v uvedenou dobu byty pověřeným osobám. Kopii informačního dokumentu naleznete ZDE.

Přidal admin číst dál

Listopad 13th

Nový odkaz pro stahování formulářů

Lis
13

Na liště v uživatelském menu vznikl nový odkaz pod názvem "Formuláře", kde najdete ke stažení různé vzory dokumentů pro správní úkony, které budete potřebovat při činnosti výkonného orgánu družstva, nebo při působnosti pronajímatele družstevních bytů a nebytových prostor.

Přidal admin číst dál

Stránky