Řízený přístup na web stránky

Vážení družstevníci,

Představenstvo schválilo z důvodu lepší informovanosti zřízení řízeného přístupu na tyto web stránky. Co bude následovat je zcela jednoduché. Informace typu veřejného, budou vidět všichni návštěvníci web stránek (stejně, jako dnes). Informace, které budou jen pro vás (družstevníky Mrkvičkova 1350-1355), budou viditelné jen po přihlášení na web stránky pod přístupovým jménem a heslem. Všechny stávající aktivní uživatele budu muset vymazat a vytvořím nově pro každý byt (jeden) přístupový účet, který si v rodině můžete sdílet. Každému uživateli vytvořím (přístupové jméno) podle příjmení a jména (žádné aliasy a nickname) tvořit nebudu. Každému uživateli vytvořím i (přístupové heslo), které si potom můžete sami změnit po prvním přihlášení se na webstránky. Pokud obdržím i vaše e-maily od představenstva, zadám je na váš účet, aby se vám lépe komunikovalo. Po vytvoření účtů vše předám představenstvu a ti vám tyto údaje pro přístup předají osobně. Doufám, že vše bude sloužit k dobré věci a přinese i vám lepší informace od představenstva, které zde v poslední době chybí.

M. Vrbeník, Mrkvičkova 1350

Obrázek uživatele admin

Vážení družstevníci,

Určitě jste poznali, že byl včera večer spuštěn řízený přístup na web stránky, tak jak jsem Vás informoval v předchozích dnech. Přístupová jména a hesla Vám předají Vaši zástupci z představenstva. Někteří je už dostali včera večer. Pokud budete mít jakýkoliv problém s přihlášením, klidně se na mě obraťte, rád Vám poradím. Není to nic složitého "Přihlásit - Získat informace - Odhlásit".

Pokud máte problém s připojením pošlete mi e-mail na adresu webmaster@mrkvickova.cz

Pěkný den, M. Vrbeník

Od admin
Obrázek uživatele admin

Dobrý den,

Jelikož jste se už někteří začali přihlašovat na řízené stránky BD Mrkvičkova, po přihlášení si prosím zkontrolujte pod odkazem "Můj účet" své údaje o e-mailu. U některých jsem tam vyplnil pouze pár hvězdiček, jelikož jsem nezískal všechny ůdaje. (Kdo e-mail nemá, nechte beze změn). Dále je tam možnost změny hesla, tak pokud se vám heslo nezdá, tak si ho změňte. Těm méně zdatným to nedoporučuji, abych neměl více práce.

Díky za pochopení, M. Vrbeník

Od admin

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Z důvodu ochrany proti spamu je nutné ručně vyplnit následující textové pole.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.