Aktuální informace

Podle posledních informací se vypracovaní nového znaleckého posudku pro naše BTC dostává do konečné fáze. Znalecký posudek je vyhotoven v cenové úrovni ke dni místního šetření, tj. k 8. 12. 2011, dle vyhl. č. 364/2010 Sb. Pokud nedojde k žádným dalším průtahům, nebude znalecký posudek aktualizován do nové vyhlášky platné od 1.1.2012. Do konce příštího týdne tj. 13.1.2012 bude konečná verze předána na "Armádní Servisní s.p.o." Praha a následně poté bude předána i nová cenová nabídka našemu bytovému družstvu.

Komentáře

Dobrý den, co je to za organizaci "Armádní Servisní s.p.o."?

Od návštěvník
Obrázek uživatele admin

Dobrý den,

"ASSPO" nebo-li "Armádní Servisní S.P.O." je nový název pro SVBF Praha. Odkaz  ZDE.

M. Vrbeník, Mrkvičkova 1350

Od admin

Neví někdo proč je odkaz na stránky vojenského bytového fondu každý den jinak. Jednou mají název ASSPO a zrovna dnes zase SVBF. Tak nevím, asi ještě neví jak se budou jmenovat.

Od Eva
Obrázek uživatele admin

Dnes jsem volal na úsek ředitele "Správy vojenského bytového fondu" Praha, kde mi byla vysvětlena změna názvu. Změna názvu "SVBF" byla opravdu provedena na "ASSPO" (což zn. "Armádní servisní státní příspěvková organizace"), ale celý název se musel změnit zase do původní podoby, protože se MO nelíbí slovo "státní" a chtějí název změnit. Takže čekejte další změnu názvu.

M. Vrbeník, Mrkvičkova 1350

Od admin

Změnit si název a tvrdit, jak úžasný je to filozofický počin, no to opravdu nemá chybu! Přesně tak se chovají ty gaunerské s.r.o. a jiné společnosti, které si chtějí nahrabat a mění název jen proto, aby se hned tak nepřišlo na to, o koho se původně jedná a s kým má slušný člověk nebo věřitel tu čest. Dokládá to jediné, jak neskutečný bordel a humus panuje v dnešním rezortu MO a v organizacích na něj navázaných. Hlavně že se zdaňují  výsluhy  a předchozí valorizace cca 10 let zpět tak jdou zcela  do Pr.....  To jsme to dospěli!  Že bychom takhle po 22  letech doháněli vyspělé kapitalistické země?  Ani náhodou. Ostatně některé ani tak moc vyspělé nikdy nebyly ( Řecko) a do kopru to brzy půjde i jinde. Až padne konečně i USA - a věru nebude to už tak dlouho trvat - tak si možná vzpomeneme na slova jistého klasika  o posledním stadiu kapitalismu. Přeji všem krásné jaro.   

Od Jeden z byt dr...

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Z důvodu ochrany proti spamu je nutné ručně vyplnit následující textové pole.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.