Archive

Listopad 3rd, 2017

Zápis z jednání představenstva Novinky

Lis
03

Zápis z jednání představenstva ze dne 19. října 2017, kde na pořadu jednání bylo vyhodnocení úkolů z minulého jednání, informace o dlužnících k 30.9.2017 a přijatá opatření, schválení servisní prohlídky svítidel společných prostor, schválení výzvy vybraným dodavatelům ke zpracování závazné cenové nabídky na provedení výstavby plynové přípojky dle schváleného projektu, schválení výzvy vybraným dodavatelům ke zpracování závazné cenové nabídky na realizaci vchodových stříšek, schválení novelizované SOD o připojení k distribuční soustavě PPD, a.s., kontrola pokladny a další najdete ZDE po přihlášení do privátní zóny ve složce "Družstevníci - Zápisy z jednání představenstva a členských schůzí" - "Zápisy z jednání představenstva z roku 2017"

Přidal admin číst dál

Říjen 8th

Čisté Řepy - pravda nebo lež? Novinky

Říj
08

V posledné době je sídliště Řepy skloňováno v několika denících a píše se o něm, jako o novodobém popelníku i když bylo v rámci vyhodnocení pražských lokalit čistými plícemi Prahy. Kdo a z jakého důvodu se snaží tyto nesmysly o Řepích šířit necháme na posouzení Vám, obyvatelům ulice Mrkvičkova, abychom nebyli napadáni za zkreslující informace, které někdo šíří bez konkrétních důkazů a znalostí na téma "Zásobování teplem a teplou vodou". Konkrétní články naleznete ZDE.

Přidal admin číst dál

Září 11th

Upřesnění úředních hodin na 4. čtvrtletí 2017 Novinky

Zář
11

Vážení členové BD a vlastníci, představenstvo BD upřesňuje termíny úředních hodin, včetně personálního obsazení na září až leden 2018 následovně:

Přidal admin číst dál

Červen 23rd

Zápis z jednání kontrolní komise

Čer
23

Zápis z jednání kontrolní komise "BD Mrkvičkova 1350 - 1355, bytové družstvo" ze dne 8. června 2017, kde hlavním bodem jednání bylo uvedení nové členky kontrolní komise a výhled kontrol na budoucí období najdete ZDE po přihlášení do privátní zóny ve složce "Družstevníci - Zápisy kontrolní komise" - "Zprávy a zápisy kontrolní komise z roku 2017"

Přidal admin číst dál

Červen 14th

Přístřešky před vchody Mrkvičkova 1350 - 1355

Čer
14

Technické řešení konstrukce přístřešků s komentářem realizace a nákresem, jak budou tyto přístřešky u vchodu vypadat najdete ZDE po přihlášení do privátní zóny ve složce "Družstevníci - Neveřejná dokumentace" - "Ostatní informace".

Přidal admin číst dál

Červen 9th

Přerušení dodávky tepla a teplé vody

Čer
09

Dle oznámení Veolia Energie Praha a.s. bude dne 3.7. 2017 od 04:00 do 20:00 hodin přerušena dodávka tepla a teplé vody z důvodu pravidelné údržby.

Přidal admin číst dál

Stránky